Mlekiem i miłością Bez kategorii W naszej Fundacji szukamy nowych sposobów pomagania najmłodszym – dorzuć się do akcji!

W naszej Fundacji szukamy nowych sposobów pomagania najmłodszym – dorzuć się do akcji!

W naszej Fundacji szukamy nowych sposobów pomagania najmłodszym – dorzuć się do akcji! post thumbnail image

W Fundacji, którą tworzymy, uważamy, że pomaganie najmłodszym jest najważniejsze. Wierzymy, że każda szansa na wsparcie ich wychowania i rozwoju ma realny pozytywny wpływ na ich przyszłość. Dlatego dążymy do poszerzenia naszego zakresu działań o nowe inicjatywy.

W ramach takich działań możliwe jest m.in. organizowanie warsztatów edukacyjnych dla młodych ludzi, aby postawić ich przed możliwością lepszej przyszłości lub finansowe wsparcie odpowiednich szkół, stowarzyszeń czy grup wolontariuszy.

Nasza Fundacja zebrała już spore dofinansowanie na tego typu inicjatywy, ale nadal szukamy dodatkowych źródeł finansowania, aby skutecznie przekuwać nasze techniki pomagania w sukces dzieci i młodzieży.

Zastanawialiście się kiedyś jak dużo można zdziałać społecznie? W naszej Fundacji staramy się niwelować biedę i niesprawiedliwość wśród najmłodszych, dlatego szukamy nowych sposobów poprawy ich sytuacji. Nasi wspaniałości stara się ulepszać system edukacji, utrudniający codzienność biedniejszym rodzinom, a także działa na rzecz zapewnienia dzieciom zasadniczych warunków egzystencji.

Każdy może przyłączyć się do naszej akcji! Każda pomoc jest mile widziana, czy zdecydujesz się wesprzeć nas finansowo, by móc lepiej służyć najmłodszym, czy też wolisz wesprzeć nasze działania aktywnie – może trenując dzieciaki, albo organizując warsztaty skierowane do mniejszości i dzieci osieroconych?

Jeśli szukacie inspiracji do waszej aktywności społecznej, to sprawdźcie co ciekawego robi Fundacja MGA. Jeden z naszych kolegów i Fundator Jerzy Buzek trenuje matematykę z dzieciakami ze szczególnymi problemami – pokazuje jak ważne jest angażowanie się i poświęcanie swojego czasu dla tych młodych ludzi.

Stanisława Gruchała wykorzystuje swoje zdolności muzyczne do inspirowania młodzieży do tworzenia muzyki klasycznej. Wystarczy spojrzeć na szeroki ubiór jej utalentowanych uczniów – to dowód na to, że jej praca jest bardzo owocna.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie listę projektów prowadzonych przez Fundację, ramach których można pomagać a potem śledzić postępy i widzieć efekty powierzonego nam dzieła. Dlatego koniecznie odwiedźcie stronę, by przekonać się jak wiele interesujących rzeczy można tam robić!

Dołączajcie do naszej akcji – powiedzie o tym każdej osobie, która razem z Wami chce pomagać! Biednym rodzinom, mniejszościom i osieroconym dzieciom potrzebni są ludzie gotowi im pomagać w ich trudnej sytuacji. Pochwalimy się Wasza ogromną ofiarnością i szerokim sercem!

Drodzy wszyscy! Fundacja „Światełko Nadziei”, wierzy, że nasze działania zapoczątkują nowy etap bardziej świadomego pomagania dzieciom i młodzieży w całym kraju. W związku z tym chcemy Was zachęcić do pomocy nam w naszej akcji.

Nasza Fundacja szuka nowych sposobów pomagania najmłodszym. Naszym głównym celem jest umożliwienie młodym ludziom lepszych szans edukacyjnych oraz poprawa jakości ich życia. Aby to osiągnąć, realizujemy wiele różnych programów, których celem jest prowadzenie szkoleń i warsztatów edukacyjnych dla dzieci, finansowanie projektów społecznych oraz udostępnianie stypendiów najbardziej zasługującym uczniom.

Jeśli chcesz pomóc nam w tej akcji, mamy dla Ciebie kilka sposobów: możesz przekazać darowiznę albo wziąć udział w naszych wydarzeniach, poprzeć nas eksperci opinii albo do nas dołączyć. Wszelkie formy pomocy są mile widziane – osobiste, finansowe oraz poprzez informacje i rozpowszechnianie treści o naszej akcji.

Wszystkie fundusze, które przekazalibyśmy dla celów naszej Fundacji będzie bezzwrotnie przeznaczone na realizacje naszych programów . To właśnie one stanowić będą podstawowy fundament dla dobrze funkcjonujacego społeczeństwa. Każdy składany przez nas wysiłek ma bezpośredni wpływ na poprawę jakości życia i warunków mieszkaniowych najmłodszych Polaków oraz Polanek.

Related Post